Історія ліцею

2003 рік

Ліцей заснований, як навчальний заклад нового типу, за поданням Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, враховуючи рішення Кам'янської районної ради про підтримку пропозиції райдержадміністрації щодо утворення навчально-виховних закладів нового типу, та розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 01.08.2003 року № 418 в місті Кам'янці створено еколого-економічний ліцей районної комунальної власності (на базі загальноосвітньої школи №2), який розпочав роботу з 01.09.2003 року. 1 вересня 2003 року за ліцейні парти сіли перші учні чотирьох 9-10 класів, які обрали екологічний та економічний профілі навчання. Саме з цієї дати розпочався відлік часу в житті Кам'янського еколого-економічного ліцею.Встановлено перший комп’ютерний клас, який підключено до мережі Інтернет.

2004 рік

Маємо перші шість призерів обласного конкурсу МАН. У цьому році про наш ліцей дізналися за межами Черкаської області: учень 10 класу Бойко Михайло здобув третє місце Всеукраїнського етапу МАН у відділенні технічних наук (наукові керівники: В.О.Єрмоленко, Н.Ю.Бойко).

За розпорядженням №178 від 19.07.2004 року ліцею виділено окреме приміщення (колишній корпус початкових класів Кам'янської зош №2).

2005 рік

Відбувся перший ліцейний випуск (40 випускників).

2006 рік

Ліцей переможець конкурсу "100 кращих шкіл України" в номінації школа професійної кар'єри.

2007 рік

Встановлено другий комп’ютерний клас. Учителі ліцею пройшли навчання за програмою «Intel. Навчання для майбутнього». Проведено обласний семінар директорів гімназій, ліцеїв, колегіумів.

2008 рік

Денис Заліський - переможець Всеукраїнського відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій в номінації програмування 2008 року (Borland Delphi, вчитель О.А.Чумаченко). Іванчина Анна - призер Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій "Екософт" в категорії «Web-розробки» (науковий керівник: О.А.Чумаченко).

Отримано від МОНУ сучасний кабінет хімії.

2009 рік

Штрик Руслана - переможець Всеукраїнського етапу конкурсу МАН в секції інформаційні, телекомунікаційні системи та лабораторії віддаленого доступу (3 місце, наукові керівники: О.А.Чумаченко, Н.Ю.Бойко).

Попов Ярослав - призер в категорії «Web-розробки» Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій "Екософт" (науковий керівник: О.А.Чумаченко)

/Files/images/logo800.jpg2010 рік

Заховайко Яна - переможець Всеукраїнського етапу конкурсу МАН у відділенні екології і аграрних наук (3 місце, науковий керівник: Л.В.Ювшин). Чупак Олександр - переможець економічної всеукраїнської Інтернет-олімпіади (Одеса - 2 місце, вчитель Л.І.Гетьман).

Безверха Ірина - призер в категорії навчальних програм Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій "Екософт" (наукові керівники: О.А.Чумаченко, В.С.Чумаченко).

Придбано мультимедійний проектор, продовжується активне впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес. Створений безлімітний доступ ліцеїстам "Камелії" до Internet за допомогою Wi-Fi

Ліцей вперше здобув найбільше перемог серед навчальних закладів на обласному епапі конкурсу МАН.

2011 рік

Чупак Олександр - переможець економічної всеукраїнської олімпіади (Хмельницький - 2 місце, вчитель Л.І.Гетьман). Іванченко Ольга - 3 місце МАН, відділення технічних наук, математика (наукові керівники: В.О.Єрмоленко, В.С.Чумаченко).

Ходоровська Віолетта - призер в категорії «навчальні програми» Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій "Екософт" (наукові керівники: О.А.Чумаченко, В.С.Чумаченко). Ходоровська Віолетта здобула бронзову медаль Міжнародного конкурсу комп'ютерних проектів INFOMATRIX 2011 (Бухарест) в категорії "програмування" (JavaScript, наукові керівники: О.А.Чумаченко, В.С.Чумаченко).

О.А.Чумаченко за значний особистий внесок у становлення незалежності України, утвердження її суверенітету та зміцнення міжнародного авторитету, заслуги у державотворчій, соціально-економічній і громадсько-політичній діяльності, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу нагороджений медаллю "20 років незалежності України".

100% випускників ліцею стали переможцями обласних олімпіад і конкурсу МАН, всі навчаються в університетах України на державній формі навчання.

Ліцей вдруге здобув найбільше перемог серед навчальних закладів на обласному епапі конкурсу МАН.

2012 рік

Чупак Олександр - переможець економічної всеукраїнської олімпіади (Чернігів - 2 місце, вчитель Л.І.Гетьман). Майборода Ярослав - переможець екологічної всеукраїнської олімпіади (Дніпродзержинськ - 3 місце, вчитель Л.В.Ювшин). Ходоровська Віолетта - 3 місце МАН, відділення технічних наук, математика (наукові керівники: О.А.Чумаченко, В.С.Чумаченко). Ходоровська Віолетта - 3 місце МАН, відділення комп'ютерних наук, математика (наукові керівники: О.А.Чумаченко, В.С.Чумаченко). Голобородий Сергій - 3 місце МАН, відділення екології і аграрних наук, біологія (науковий керівник: Л.В.Ювшин). Морозов Олександр 3 місце МАН, відділення технічних наук, математика (наукові керівники: В.О.Єрмоленко, Л.І.Зайцева).

Олександр Чупак в складі збірної команди Черкаської області здобув друге місце на Всеукраїнському турнірі юних економістів (вчитель Гетьман Л.І.) Канюк Тетяна - призер Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій "Екософт" в категорії «Web-розробки» (науковий керівник: О.А.Чумаченко) Рибалка Ірина - призер Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій "Екософт" в категорії «Web-розробки» (науковий керівник: О.А.Чумаченко)

Ліцей втретє здобув найбільше перемог серед навчальних закладів на обласному епапі конкурсу МАН. Проведено Всеукраїнський семінар з економіки. З першого вересня ліцеї навчаються 111 учнів (вісім класів).

2013 рік

Ліцеїстами здобуто чотири перемоги на Всеукраїнських етапах предметних олімпіадах і конкурсу Малої академії наук.
Одинадцятикласник Майборода Ярослав виборов ІІІ місце у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з екології, що дає йому 30 додаткових балів до ЗНО (вчителі Ювшин Л.В., Головата О.М.)
Десятикласник Ємець Денис здобув ІІІ місце у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з географії (вчителі Ємець Л.І. і Войцехівська Є.В.) і II місце на ІІІ етапі конкурсу МАН в секції соціології (базова дисципліна історія, наукові керівники Шамрай О.Г. і Безверха Т.М.).
Десятикласник Морозов Олександр виборов ІІІ місце на ІІІ етапі конкурсу МАН в секції технологічні процеси (базова дисципліна математика, наукові керівники Єрмоленко В.О. і Зайцева Л.І.).

2 місце Всеукраїнського конкурсу «Intel-Еко Україна» - Ємець Денис (Мельник І.В.). 3 місце Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» - Майборода Ярослав (Ювшин Л.В.). 3 місце Всеукраїнського конкурсу «Intel-Еко Україна» - Морозов Олександр (Єрмоленко В.О.).

Ліцей вчетверте здобув найбільше перемог серед навчальних закладів на обласному епапі конкурсу МАН.

2014 рік

Ліцеїстами здобуто шість перемог на Всеукраїнських етапах предметних олімпіадах і конкурсу Малої академії наук.
Одинадцятикласник Ємець Денис виборов І місце на ІІІ етапі конкурсу МАН в секції охорони довкілля та раціональне природокористування (базова дисципліна біологія, Мельник І.В. і Забой О.О.).
Одинадцятикласник Морозов Олександр виборов ІІ місце на ІІІ етапі конкурсу МАН в секції мікроекономіки та макроекономіки (базова дисципліна математика, Гетьман Л.І. і Зайцева Л.І.) і ІІІ місце на ІІІ етапі конкурсу МАН в секції технологічні процеси та перспективні технології (базова дисципліна математика, Єрмоленко В.О. і Зайцева Л.І.).
Одинадцятикласник Голобородий Сергій виборов ІІІ місце у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з екології, Забой О.О. і Ювшин Л.В. ) і ІІІ місце на ІІІ етапі конкурсу МАН в секції агрономії (базова дисципліна біологія, Забой О.О.і Ювшин Л.В.).
Десятикласниця Лисенко Юлія здобула ІІІ місце у IV етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки (Гетьман Л.І.).

2 місце Всеукраїнського конкурсу «Intel-Еко Україна» здобув Ємець Денис (Мельник І.В. і Касьян С.В.).
3 місце Всеукраїнського конкурсу винахідників і раціоналізаторів здобув Морозов Олександр (Єрмоленко В.О.).

Ліцей вп'яте здобув найбільше перемог серед навчальних закладів на обласному епапі конкурсу МАН.

2015 рік

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України спільно з Черкаським обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників проводив VІІ Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій. Серед переможців Ходоровська Стелла Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи та Гончарик Ольга Филимонівна, учитель математики.

2016 рік

Ліцей переможець конкурсного відбору учасників цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини» на період до 2020 року.

Команда юнаків ліцею виборола І місце у змаганнях з волейболу.

2017 рік

Встановлено нові комп'ютери в кабінеті інформатики (січень).

Вчитель біології Кам'янського еколого-економічного ліцею Забой Ольга Олександрівна зайняла друге місце на обласному етапі конкурсу «Учитель року 2017» (січень).

Шестеро ліцеїстів стали призерами ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад (лютий).

Одинадцять ліцеїстів стали переможцями ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (лютий).

На базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників представлено модель інноваційного розвитку ліцею "Камелія" (програма «Інноваційні школи Черкащини», березень).

Згідно наказу управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 05.05.2017 №119 «Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі загальноосвітніх навчальних закладів-учасників цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини»» Кам’янський еколого-економічний ліцей отримав статус експериментального навчального закладу регіонального рівня.

Кам’янський еколого-економічний ліцей - серед лідерів Черкаської області у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2017 року (серпень).

Колектив Кам'янського еколого-економічного ліцею Кам'янської районної ради занесено в 2017 році на районну Дошку Пошани «Гордість Кам'янщини» в номінації «Кращий заклад освіти», який досяг високих показників у справі навчання та виховання підростаючого покоління (серпень).

Спецвипуск всеукраїнського журналу «Рідна школа» присвячено інноваційним школам Черкащини (серпень).

Виконано ремонт з утеплення та оздоблення приміщення ліцею (серпень).

Обмін досвідом роботи Кам'янського еколого-економічного ліцею із заступниками навчально-виховної роботи закладів освіти Смілянського району (жовтень).

Збірна юнаків здобула перше місце в районному чемпіонаті з футболу (жовтень).

В рамках програми «Інноваційні школи Черкащини» ліцей отримав кабінети фізики, хімії та біології (жовтень).

2018 рік

5 переможців ІІІ етапу предметних олімпіад (математика, інформаційні технології, біологія, екологія, економіка).

11 переможців ІІ етапу конкурсу Малої академії наук України (літературна творчість, українська мова, журналістика, мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми, економічна теорія та історія економічної думки, фінанси, грошовий обіг і кредит, психологія, екологія, охорона довкілля та раціональне природокористування, ветеринарія та зоотехнія, лісознавство)

1 переможець ІІІ етапу конкурсу Малої академії наук України (Кулініч Віталій, відділення економіки, контрольна математика).

В рамках програми GoCamp AfterSchool у ліцеї працював волонтер Peter Davies.

Результати одинадцятикласників у ДПА: процент успішності з усіх предметів – 100%, якісний показник: українська мова і література – 80,95%, історія України – 69,23%, математика – 63,63%, фізика – 100%, хімія – 100%, біологія – 66,67%

12 балів на ДПА отримали: Воробйова Анна (українська), Кулініч Віталій (математика), Бухтій Олександр (фізика).

Випусники ліцею на ЗНО мають результат 180-200 балів: українська мова і література - 10, математика - 2, фізика - 1, біологія - 1, англійська мова - 1.

15-річчя Кам'янського еколого-економічного ліцею «Камелія» і громадський звіт в рамках обласної програми «Інноваційні школи Черкащини»

Ліцей, учасник цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини», оснащено лінгафонним кабінетом.

2019 рік

Іванов Богдан - переможець Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій "Екософт-2019"

Стрельцов Олександр, відділення екології та аграрних наук, базова дисципліна біологія, 3 місце ІІІ етапу конкурсу МАН.

Гетьман Людмила Іванівна - заслужений працівник освіти України

Кам’янський еколого-економічний ліцей - серед лідерів Черкаської області у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2019 року

Проведено звіт про участь в обласній програмі "Інноваційні школи Черкащини"

Ткач Ірина Вікторівна здобула І місце фінального етапу ІІ туру конкурсу «Учитель року»

Команда юнаків ліцею виборола І місце з волейболу

Ліцей "Камелія" - чемпіон з футболу 2019

2020 рік

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (5 учнів) і ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (6 учнів)

2021 рік

Обласну програму “Інноваційні школи Черкащини” продовжили до 2023 року

9 переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Гетьман Людмилу Іванівну, учительку економіки Кам'янського еколого-економічного ліцеї Кам'янської міської ради Черкаської області ліцею, нагороджено Почесною грамотою Малої академії наук України.

Нагороджено Грамогою Міністерства освіти і науки України Чумаченка Олега Анатолійовича - директра Кам'янського еколого-економічного ліцею Кам'янської міської ради Черкаської області.

Нагороджено Подякою Міністерства освіти і науки України Ходоровську Стеллу Іванівну - заступника директра з навчально-виховної роботи Кам'янського еколого-економічного ліцею Кам'янської міської ради Черкаської області.

/Files/images/ISH_21.jpg

LK 15R

Zvit2019

Kameli2020

Кiлькiсть переглядiв: 1221

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.